× Üyelerimiz

İlk araç

8 yıl 9 ay önce - 8 yıl 9 ay önce #2040 Yazan: asasinler
İlk araç, asasinler tarafından oluşturuldu
Merhaba ben bülent 25 yaşımdayim, otomotiv öğretmenliği okudum. Geçen yıl aklımda kaportacı bir arkadaşımla bi tane T2 almak vardı, buldukta 4bin e 5 bine toplamak için fiyatları piyasaya göre çok çok iyiydi ama nasip olmadı, şuan çok pahalı... askerden geldim yedek subay olarak yaptım ama bütçe biraz sıkıntılı en fazla 5 bin ayırırım die düşünüyorum 1303 S ler mantıklı gibi geliyor ( ama fark etmez) bütçe yeterli mi fikirleriniz nedir acaba, alırım yavaş yavaş toplarım die düşünüyorum, sabırlıyımdır :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

8 yıl 9 ay önce #2041 Yazan: VosVos
VosVos tarafından İlk araç konusunda yanıtlandı
Merhaba Bülent Bey,
Aramıza hoşgeldiniz şimdiden :) Açıkcası vosvos fiyatları gerçekten yükseldi,gerçi diğer araçlarda aynı şekilde yükselmiş durumda...
Alıp toplamak ile hazırını almak arasında çok bir fark yok ki alıp topladığınızda zaman+emek şeklinde yansıtırsanız hazırından pahalıya çıkmış olur ancak tercih sizin :)
5bin bütçe şimdilik yetersiz gibi gözükse de şans işi çok daha ucuza çok daha toplu vosvoslar bulunabiliyor,tamamen şans
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: asasinler

8 yıl 8 ay önce #2053 Yazan: asasinler
asasinler tarafından İlk araç konusunda yanıtlandı
teşekkür ederim cevabınız için, fark yok ise kendim yaparım keyif almış olurum, kimi insanlar ya olur mu öyle şey al bitane ne uğraşıcan kafanı yorcan zor iş diyebilir, (sanane lan derim artık) :) 3-5 yıldır kafama koydum ben uğraşıcam arkadaş olmazsa da olmasın denedim rahatladım derim :D

5 yıl 6 ay önce #2496 Yazan: vosvostayfun
vosvostayfun tarafından İlk araç konusunda yanıtlandı
Selam Bülent, hoş geldin. İyi forumlar.

5 yıl 6 ay önce #2497 Yazan: Göktaş
Göktaş tarafından İlk araç konusunda yanıtlandı
Hoş geldiniz. Keyifli forumlar.

Geliştiren: Kunena forum