× Üyelerimiz

SABIRLA OKUYUNUZ

9 yıl 2 ay önce #1797 Yazan: Nosvos9
SABIRLA OKUYUNUZ, Nosvos9 tarafından oluşturuldu
EVET ARKADAŞLAR BELKİ SIKILDINIZ BU YENI BAŞLAMAK ISTEYENLERDEN VEYA BAŞLAYANLARDAN. ANCAK HAYALİ BASIT INSANLARDAN DEĞİLİM VE BÜTÜN VOSVOSÇULARA DERIN BIR SAYGIM VAR. VE ŞIMDI SIZIN GIBI VOSVOSLARDAN ANLAYANLARDAN ÇOK YARDIMA IHTIYACIM VAR

VOSVOS ALACAĞIM 4-5 BIN CİVARI. BU ARABAYI İSTEDİĞİM GÜZEL BIR RENGE BOYATICAM.

VE VOSVOS PARÇALARI DIYE BİR SITE VAR BİLİNDİĞİ ÜZRE. ANASAYFASINDA KARBÜRATÖR MOTOR PARÇALARI TAMPON NİKELAJLAR FALAN ZATEN GIRENLER GÖRMÜŞLERDİR. VE İŞTE GÖRDÜĞÜM HER ŞEYİ (sitedeki) VOSVOSUMA ALMAYI VE YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM HESAPLAMAMA GÖRE GÖRDÜĞÜM PARÇALARIN TOPLAMI 11 BIN FALAN.

NEDEN BUNA GEREK DUYUYORSUNUZ DERSENIZ EĞER ÇÜNKÜ ARABAMIN YEPYENI GÖRÜNMESİNİ VE MOTORUN SIKINTI ÇIKARMAMASINI İSTEDİĞİM IÇIN HER ŞEYIN YENISINI ISTIYORUM BILIYORUM HER ŞEY TOPLAMDA BANA 20 BIN GIBI BI RAKAMA ÇIKICAK AMA HAYALIM IÇIN DEĞER

SIZDEN NE MI ISTIYORUM BELKIDE EN ACEMI OLAN BENIM VE BENI BILGILENDIRIN ISTIYORUM. KARDEŞIM BAK BUNU BÖYLE YAP ŞUNU BÖYLE YAP DIYE HERKES BIRER CÜMLE SÖYLESE DAHI BILGI SAHIBI OLACAĞIM EN AZINDAN.

IŞTE BÖYLE YAZDIKLARIMDAN BILE ACEMI OLDUĞUM RAHAT ANLAŞILIR VE GERÇEKTEN BİLGİNİZE ÇOK IHTIYACIM VAR

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 2 ay önce #1806 Yazan: VosVos
VosVos tarafından SABIRLA OKUYUNUZ konusunda yanıtlandı
Aramıza hoşgeldiniz :)
Açıkcası siz öncelikle bir vosvos alın,önerimiz kaportası düzgün bir vosvos almanızdır...Daha sonra takıldığınız noktaları sorun elimizden geldiğince yardımcı tabi ki oluruz :)

Bu arada büyük harf ile yazmak sanal ortamlarda bağırmak anlamına geldiğini belirtmek ister diğer mesajlarınızı küçük harf ile yazmanızı rica ederiz :) Çok resmi oldu :p

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Geliştiren: Kunena forum