× Üyelerimiz

VOSVOS ALMAK İSTİYORUM YARDIM VE YORUMLARINIZ LÜTFEN

9 yıl 11 ay önce - 9 yıl 11 ay önce #1537 Yazan: emre_atakan
VOSVOS ALMAK İSTİYORUM YARDIM VE YORUMLARINIZ LÜTFEN, emre_atakan tarafından oluşturuldu
Merhabalar,

tekirdağ'dan- emre ben. bir heves sardı beni vosvos almak istiyorum. işim otomotiv olduğundan servis kaporta olsun boya olsun elektrik motor konusunda toplamakta sıkıntı cekeğimi sanmıyorum. oyüzden fazla yüksek fiyatlı değil düşük fiyata alıp eksiklerini ben tamamlamak isterim. bu tarz bir aracınız veya tanıdığınız varsa almak isterim

1,6 motor tercihim veya 1303-1302 big ve s olabilir.

teşekkürler

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 11 ay önce #1538 Yazan: VosVos
VosVos tarafından VOSVOS ALMAK İSTİYORUM YARDIM VE YORUMLARINIZ LÜTFEN konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Satış için sahibinden.com sitesine bakabilirsiniz.Sitemiz de ilanlar bölümüne bakınız...
Aramıza hoşgeldiniz şimdiden

9 yıl 11 ay önce #1539 Yazan: emre_atakan
emre_atakan tarafından VOSVOS ALMAK İSTİYORUM YARDIM VE YORUMLARINIZ LÜTFEN konusunda yanıtlandı
www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...aga-161093197/detay/

bu ilandaki araç hakkında nederseniz ?

9 yıl 11 ay önce #1540 Yazan: VosVos
VosVos tarafından VOSVOS ALMAK İSTİYORUM YARDIM VE YORUMLARINIZ LÜTFEN konusunda yanıtlandı
Açıkcası çok detaylı bir yorum yapamayız.Vosvos resimlerden anlaşılmaz.Duruşu güzel gözüküyor gidip bir görmekte fayda var.İlanda arayınız yazmış sorun bakalım belki motor şanzuman yürüyende sıkıntısı vardır?

9 yıl 11 ay önce #1541 Yazan: emre_atakan
emre_atakan tarafından VOSVOS ALMAK İSTİYORUM YARDIM VE YORUMLARINIZ LÜTFEN konusunda yanıtlandı
aradım sordum iyi diyor tabiki bu yaştaki aracı bizhat görmek lazım. muanesi yok olmadan satış yapamaz muaneden gecerse zaten bi çok sorunu yoktur demektir

Geliştiren: Kunena forum