× Üyelerimiz

Merhaba

10 yıl 1 ay önce #1388 Yazan: pergamon
Merhaba, pergamon tarafından oluşturuldu
Ben İzmir Bergamadan İdris ARICI(36). öğretmenim ve araba merakım uzun süredir var. fakat marka modelden çok araçla uğraşmayı seviyorum. fakat günümüz otomobillerine müdahale etme olasılıklarının az olmasından kendime bir vosvos alıp onunla uğraşmayı ve haftasonu gezintileri yapmayı düşünüyorum. yani hobi amaçlı. daha önceden farklı oto forumlarına üyeliklerim olup en sevdiğim bölümler kendin yap bölümleri olmuştur tabiki makul bütçelerle. el yatkınlığımın olduğunu düşünüyorum. bu amaçla aslında sizden fikir de almak isterim. böyle bir işe kalkışmanın beni nelerle karşı karşıya getirebileceği hakkında tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. tüm forum arkadaşlarına selamlar...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 1 ay önce #1389 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Merhaba konusunda yanıtlandı
Merhaba İdris Öğretmenim,
Aramıza hoşgeldiniz.Vosvos'u aslında zengin hobisi olarak tanımlasak yanlış olmaz :) Bütçenizi inanılmaz bir şekilde etkileyen bir hobiniz olabilir...Eliniz yatkın ise tabi ki ustaya vereceğini para cebinizde de kalsa parçaları yeni araçlarla yarışabilecek kadar pahalı.Özellikle masraflı bir vosvos alıp toplamayı düşünüyorsanız ilk vosvosunuz için hem de bergama'da olmanızdan dolayı sıkıntı yaşayacağınızı söyleyebilirim.Bunun yerine eli yüzü düzgün bir vosvos alırsanız çok daha güzel işler çıkartabileceğinizi düşünüyorum kendin yap bölümünde :)
İyi forumlar
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: pergamon

10 yıl 1 ay önce #1391 Yazan: pergamon
pergamon tarafından Merhaba konusunda yanıtlandı
Teşekkürler niyetim tabiki temiz bir tane bulabilmek. Ilanlarda izmirden oldukça fazla var. Peki izmirde gösterebileceğimiz kim var? Birde hangi model uygun olur? Yoksa temiz olsun bizim mi olsun?

10 yıl 1 ay önce #1392 Yazan: Sarıçınar
Sarıçınar tarafından Merhaba konusunda yanıtlandı
Başlangıç olarak 1303 yada 1302 ile başlarsanız daha iyi olur bunların tüm parçaları mevcut.Diğer modellerinde muvcut ama bunlar kadar ucuz ve bol bulunmuyor.

İzmirde yaygın olarak 1.sanayide Mustafa usta 5.sanayide Erdem usta var bu kişilere vosu gösterebilirsiniz
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: pergamon

5 yıl 4 ay önce #2578 Yazan: vosvoscubaha
vosvoscubaha tarafından Merhaba konusunda yanıtlandı
İdris Bey, hoş geldiniz. Hayırlı sürüşler dilerim.

5 yıl 4 ay önce #2579 Yazan: vosvostayfun
vosvostayfun tarafından Merhaba konusunda yanıtlandı
Hoş geldiniz İdris Bey.

Geliştiren: Kunena forum