× Üyelerimiz

Herkese Merhaba :)

10 yıl 6 ay önce - 10 yıl 6 ay önce #1037 Yazan: yns0707
Herkese Merhaba :), yns0707 tarafından oluşturuldu
Öncelikle Herkesin Kurban Bayramını kutlarım sevdiklerinizle sağlıklı mutlu nice uzun senelere :)

Yıllardır içimde olan vosvos sevgisini yaklaşık 4 ay önce şimdiki bumblebee\\\'yi alarak sonlandırdım.. Fakat aceleci davranmamdan dolayı yanlış bir seçim oldu motoru tamamen bitik bir araba almışım haberim yok vosvos ustalarınıda pek tanımadığımdan normal bir ustaya göstermiştim oda arabanın hiçbir sorunun olmadığını söylemişti. Neyse yinede mutluyuz :D Hayırlısıyla ilkbaharda restorasyona başlamayı düşünüyorum sizlerinde yardımı ile çok iyi şeyler ortaya çıkacağına eminim.

Ben Antalyada yaşıyorum, Turizm ile ilgili bir firmada çalışıyorum hepinize şimdiden aranıza kabul ettiğiniz için Teşekkür ederim..

Ek dosyası:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 6 ay önce - 10 yıl 6 ay önce #1038 Yazan: Bedevixus
Bedevixus tarafından Herkese Merhaba :) konusunda yanıtlandı
Aramıza hoşgeldiniz, sizin de bayramınız mübarek olsun. :) Olur öyle şeyler biz de acele ettik çok hata yaptık ne yazık ki :) Aracınız 1302 mi 1303 mü? Detaylandırırsanız seviniriz.

10 yıl 6 ay önce #1039 Yazan: yns0707
yns0707 tarafından Herkese Merhaba :) konusunda yanıtlandı
Aracım 1303L modeli. Genel olarak memnunum şuan için tek sıkıntım yağ damlatması ve ufak tefek boya masrafları.. Birde yakıtı biraz düşürebilirsek çok iyi olucak :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: Bedevixus

10 yıl 6 ay önce #1040 Yazan: Bedevixus
Bedevixus tarafından Herkese Merhaba :) konusunda yanıtlandı
Aracınız lpgli mi benzinli mi? Söyledikleriniz biraz maliyetli olabilecek şeyler. Eğer orjinaline sadık kalarak restore etmeyi düşünüyorsanız nacizane fikrim eğer bu aracın sizde manevi bir değeri yoksa şayet bunu satıp restore için biraz daha özel bir araç seçmeyi düşünün, mesela pre kasalar gibi ya da 1303s big ya da ragtop, sunrooflu modeller gibi. Orjinalin dışına çıkacaksanız bu araçla devam edebilirsiniz. Sadece fikir beyan ediyorum yanlış anlamayınız.

10 yıl 6 ay önce #1042 Yazan: yns0707
yns0707 tarafından Herkese Merhaba :) konusunda yanıtlandı
Orjinale bağlı kalmayı pek düşünmüyorum ama çokta vosvos ruhu dışına çıkmayacağım bütçem elverdiğince yavaş yavaş yapmayı planlıyorum :) aracımda lpg yok açıkcası motoru bu haldeyken cesarette edemedim taktırmaya.. Fikirleriniz benim için çok önemli çünkü ne kadar fazla şey öğrensem benim için kar sonuçta ustaların eline düşünce olmayan birşey bile varolabiliyo :)

10 yıl 6 ay önce #1043 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Herkese Merhaba :) konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz güle güle kullanın vosvosunuzu yavaş yavaş hepsi halledilir :)

Geliştiren: Kunena forum