× Üyelerimiz

Merhaba

10 yıl 6 ay önce #946 Yazan: sentinus_34
Merhaba, sentinus_34 tarafından oluşturuldu
merhaba ben suleyman,
admin bey sabahtan beri forumunuzu inceliyorumm.Siz bu arabaları çok iyi biliyorsunuz. Benim 5000 tl param var, ben vosvos hastasıyım. Bu paraya güzel sorunsuz az masraf çıkartan vosvos bulabilirmiyim?
Şöför olarak iyiyim ancak motordan çok anlamıyorumm. Çok sorun çıkartırmı bu araçlar tavsiye edermisiniz? Çok fazla bütçem yok ayrıca bi garajımda yok. Ben ancak para buldukça yatırım yapabilirim alacağım araca. En kısa sürede cvbınızı bekliyor olacağım..
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: VosVos

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 6 ay önce #947 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Merhaba konusunda yanıtlandı
Merhaba Süleyman Bey,
Öncelikle ilginize teşekkür ederiz.Özel mesajınız(2 kez) ve e-postanız ulaşmış bilginize.
₺5000 vosvos için şimdilik güzel bir bütçe...Ancak alacağınız vosvosun illaki masrafı olacaktır ve zamanla masraf çıkartacaktır.₺20000'ye de vosvos alsanız masraf çıkartmayacağını garanti edemez kimse.Gün gelir motoru arıza çıkartır gün gelir görmediğiniz bir yerden su almıştır çürür.Öncelikle içinize sinen bir vosvosu kendiniz görmeye gidin.Hoşunuza gider ise ustaya göstererek onaylatın ve satın alın.Umarım en kısa zamanda hayalinizde ki vosvosa kavuşursunuz :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Geliştiren: Kunena forum