× Üyelerimiz

Merhaba herkese

10 yıl 8 ay önce #814 Yazan: heyy kerem
Merhaba herkese, heyy kerem tarafından oluşturuldu
Ben Kerem İstanbul'da yaşıyorum.
Çocukluk yıllarımda o kırmızı vosvosları gördüğümde çok heyecan yapar ve onların içinde yaşamak, sakince yoluma bakmak isterdim. Çocuksun işte o zamanlar acayip kuruyorsun, hayaller...
Etrafımdakiler ve ailem küçük olduğum, araç kullanmayı bilmediğim için beni hep uzak tuttular.

Ama anladım ki bu biraz farklı bir şey, vosvos heyecanı başka... Şimdi ben "heyy kerem" vosvos almak istiyorum ve bunu benden uzak tutacak kimseler yok!

Sizlerden, ustalardan, tecrübe sahibi kişilerden yardım bekliyorum. Bu özel araçlar için nelere dikkat etmeliyim

Herkese iyi günler iyi forumlar.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 8 ay önce #816 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Merhaba herkese konusunda yanıtlandı
Merhaba Kerem aramıza hoşgeldin.Şimdiden hayırlısı olsun vosvosun zira kafaya koymuşsun almayı :)

Takıldığın noktaları forumda sorabilirsin bizde elimizden geldiğince yardımcı oluruz :)

10 yıl 8 ay önce #817 Yazan: heyy kerem
heyy kerem tarafından Merhaba herkese konusunda yanıtlandı
Bazı ilanlar dikkatimi çekti sizlere link atsam siz de bir inceleme yapar mısınız fikirlerinizi almak istiyorum

10 yıl 8 ay önce #818 Yazan: VosVos
İlanları site üzerinde paylaşabilirsiniz...Gördüklerimizi söyleriz ancak büyük ihtimal bir çok şeyi göremeyiz :) En güzeli bir ustaya götürmenizdir...
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: heyy kerem

10 yıl 8 ay önce #820 Yazan: heyy kerem
1300-1302-1303 gözüme çarpan ilanlar:

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...neli-130334991/detay

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...swos-124556466/detay

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...-var-126070507/detay

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...emiz-125543872/detay

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...ustu-128458265/detay

Bazı ilanlarda resimlerde çürükler küçük şeyler belli oluyor zaten örneğin:
www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...ilik-131114552/detay

Yıl, modellerde motor seçeneklerinde illa şu olacak demiyorum, benim için iyi bakımlı olsun, az kusuru olan bir araç istiyorum. Fiyat en fazla 6.000-7.000 tl civarında olacak şekilde ilanlara bakıyorum. Sizlerden de fikir almak istiyorum bu ilanlardan çıkartacağınız sonuçlar; benim de fikir sahibi olmamı sağlayacak.
Gittim aracı gördüm, ustasına baktırdım ve karar verip aldım diyelim hemen o andan itibaren sorun-masraf çıkarsın istemiyorum. Tabi ki bu özel araçların bakımı iyi ve sürekli olmalı ancak büyük sorun çıkaracak araç almak istemiyorum

10 yıl 8 ay önce #821 Yazan: VosVos
Bu noktada en güzelini usta söyleyecek...Buradan bakıp şunu al dersek büyük ihtimal en kısa zamanda sorun-masraf çıkartabilir :)
İstanbul'da yaşıyor olmandan dolayı mavi 1303 dikkatimi çekti.Götürüp baktırılabilir...

10 yıl 8 ay önce - 10 yıl 8 ay önce #823 Yazan: heyy kerem
Çok sağolun anladım ustalarla bu işi çözmeye çalışacağım, aşamaları tekrar yazarım buradan.
Aklımdaki sorulardan birini sormak istiyorum; bu muayenesi biteli 2 veya 3 ay olmuş araçların borcu ve tekrar muayene maliyeti ne kadara çıkar tahminen 1974-1303s diyelim.

Şu resimdeki çürükleri (sağ arka)halletmek ne kadar maliyetli olur bilgisi olan var mı? :
www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...03-s-129544281/detay

10 yıl 8 ay önce #826 Yazan: VosVos
Vize borcunu tüv'ün sitesinden öğrenebiliyorsun ancak 170TL+her ay için 10 lira koyabilirsin düz hesap.

Çürükler için kaportacılara göre değişiyor.Mesela o çürüğü yapmak için 100 lira ister kaportacı çıkma çamurluğu 50 liraya bulursun :) Ama kaporta işi ciddi fiyatlara çıkabilen bir iş ve uğraştırıyor...Hele vosvosda çürük yaptırmaya kalktığında görünen çürükten çok görünmeyen çıkıyor maalesef ve işe girişince hadi hepsi olsun diyorsun ciddi masraf açabiliyor.Ustaya gösterirken ustanın kullandığı kaportacıya göstermeyi unutmayın

Geliştiren: Kunena forum