× Üyelerimiz

İzmirden herkeze merhabalar

10 yıl 11 ay önce #597 Yazan: Lacardello
İzmirden herkeze merhabalar, Lacardello tarafından oluşturuldu
Merhaba arkadaslar izmirden aranıza yeni katıldım ama küçüklügüm vosvos üstünde gecti daha önce 65 model pre ve yanlıs hatırlamıyorsam 73-75 model bus vardı ve 73 model 1303 ile tekrardan aranıza katıldım vosumu 2 gün önce aldım bursadaydı antalya plakalı bursadan buraya durmadan geldi ufak tefek sorunları var ama kasa cok iyi durumda şanzıman da hırıltı problemim var gidiyor ama yeni bir şanzıman gerekebilir direksiyonda baya bi bosluk var :) bu hafta içinde hepsini halletmeyi düşünüyorum nasipse aracın işleri bitince yeni bitane pre alıp onu toplama planlarım var yardımlarınıza cok ihtiyacım olucak şimdiden tesekkürler arkadaslar.
Bu arada daha vosuma isim koymadım annem pamuk ta pamuk tutturdu büyük ihtimalle pamuk olucak :)

vosumun resimleri

Ek dosyası:

Uploaded with ImageShack.us

Ek dosyası:

Ek dosyası:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 11 ay önce #598 Yazan: VosVos
VosVos tarafından İzmirden herkeze merhabalar konusunda yanıtlandı
Merhaba aramıza hoşgeldiniz..

Vosvosun ismini öğrendik ancak sizin isminizi de alabilirsek çok daha güzel olur :)

Bu arada şanzumanda viteslerde atma var mı? Eğer yok ise sesi azaltıcı katkılar mevcut.Power up şanzıman katkısı olarak aratırsan bulabilirsin.Yağını da yenilemende fayda var 80-90 yağ kullanıp bu katkıyıda eklersen sesde azalma hissedersin.Kesin çözüm değil ancak şanzuman değiştirme maliyetli bir iş ve çıkma olduğu için kısa sürede sıkıntı yaratabilir.

10 yıl 11 ay önce #599 Yazan: Lacardello
Lacardello tarafından İzmirden herkeze merhabalar konusunda yanıtlandı
Hosbulduk benim ismim Mert
Sanzumanda 1-2-3de fazla ses yok ama 4de inanılmaz bi hırıltı ve cınlama oluyor heralde aşagı inmeden anlasılamıyıcak suan geciştirmek istemiyorum sonra basıma bela olmasın diye hazır elimdede bir miktar para varken halledeyim diyorum.

Geliştiren: Kunena forum