× Üyelerimiz

Panço'dan sevgiler

11 yıl 3 ay önce #423 Yazan: davuller
Panço'dan sevgiler, davuller tarafından oluşturuldu
öncelikle herbirinize sevgi ve selamlarımı sunuyorum. ben burdurluyum diyorum ama pek ikamet ettiğim bi yer yok genllikle geziyorum. tiyatro müzik v.s. sanat alanlarıyla ilgilenip geçimimi öyle sağlıyorum. asıl alanım müzik profesyonel olarak davul çalıyorum. ismim oğuz ama bana panço diye hitap edilmesinden hoşlanırım. nisan ayında bir t2 bus almayı planlıyorum aldığım zaman içerisine türkiyenin ilk hareketli müzik kayıt stüdyosunu kuracağım. onun için aklımda pek çok restore planı var bu konuların hepsinde sizlerden çook çoook yardım alacağım. şimdiden sevgilerler. hoş kalın. iyiy davranın kendinize.

:lol:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

11 yıl 3 ay önce #425 Yazan: zgrobg
zgrobg tarafından Panço'dan sevgiler konusunda yanıtlandı
merhaba panço; bir müzisyen olarak fikrinden çok keyif aldım :) umarım başarılı olursun :) belki gün olur sana eşlik ederim kim bilir :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: davuller

11 yıl 3 ay önce #426 Yazan: davuller
davuller tarafından Panço'dan sevgiler konusunda yanıtlandı
gerçekten buna çok sevinirim tabiki birlikte güzel projelere adım atabilmek dileği ilesevgiyleekalınn pançodan saygılarrr :whistle:
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: zgrobg

11 yıl 2 ay önce #427 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Panço'dan sevgiler konusunda yanıtlandı
Hoşgeldin Panço aramıza :)

Kayıt stüdyosu fikri fena değil,ama biraz uğraştırır gibi geldi :) En kısa zamanda ulaşırsın umarım T2'ne.Şimdiden araştırmaya başla derim ;)

11 yıl 2 ay önce #429 Yazan: davuller
davuller tarafından Panço'dan sevgiler konusunda yanıtlandı
çok teşekkür ederim araştırmalar ful devam ediyorrr

Geliştiren: Kunena forum