× Üyelerimiz

Selam Vosvos severler....

11 yıl 3 ay önce - 11 yıl 3 ay önce #335 Yazan: Görkem
Selam Vosvos severler...., Görkem tarafından oluşturuldu
Merhaba arkadaşlar sevgili Vosvos dostları; ilk arabamız çocukluğumda 1968 Orjinal bir kaplumbağa oldu. Sıfırdan revizyona sokup; tamamen yeniledik 3 yılda öğle bindik. Daha sonrasın da ise 1973 model olanını alıp onuda revizyona sokmuştuk Vosvosçuluk tamamen hastalık merak işi bu güzel sempatik şirin arabalar yollara renk katıyor. Adeta alışınca aileden biri şuan için bir vosvosum yok açıkçası 1990 model 1100 CC Renault Five aracımı model değiştirmek için satmış bulunmaktayım Türkiye'de maalesef Renault 5 sever sayısı oldukça sınırlı olmakla birlikte ben gayet memnun kaldım az yakışı parçalarının bulunur ve ucuz oluşu beni oldukça etkilemesine rağmen malesef bir vosvos kadar sempatik görünüşü yok zamanında Renault 5 severler olarak bir forum sitesinde yer aldık çeşitli organizasyonlara imza attık. Şimdilerde ise eşimi kandırabilirsem hala bir vosvos alma niyetim var Herkese keyifli forumlar diliyorum.

Renault Five aracımdan bir kaç kare

Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: VosVos

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

11 yıl 3 ay önce - 11 yıl 3 ay önce #337 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Selam Vosvos severler.... konusunda yanıtlandı
Aramıza hoşgeldiniz :)

Renault 5 de efsane modellerden biri gerçekten.En kısa zamanda kavuşursunuz hayalinize umarım...
Bu arada ugk Renaultfuncluptr den bir araç sanırsam :)

11 yıl 3 ay önce #338 Yazan: Görkem
Görkem tarafından Selam Vosvos severler.... konusunda yanıtlandı

VosVos Yazan:: Aramıza hoşgeldiniz :)

Renault 5 de efsane modellerden biri gerçekten.En kısa zamanda kavuşursunuz hayalinize umarım...
Bu arada ugk Renaultfuncluptr den bir araç sanırsam :)

Teşekkür ederim.Evet renaultfanclub zaten bende moderatör olarak görev yapmıştım uzun yıllar

11 yıl 3 ay önce #339 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Selam Vosvos severler.... konusunda yanıtlandı
:)
Güzel güzel renault 9 cam krikoları güzel gidiyor vosvoslarımıza sıfırları 2-3 ayda bozuluyor da :)

Geliştiren: Kunena forum