× Üyelerimiz

Merhaba ismim Emrah Vosvos ailesine yeni katıldım istanbuldan..

11 yıl 7 ay önce #185 Yazan: emrahuzan
Joker 1973 model hıgh lıne kasalıdır.Ben bu aractakı kaloiofer olayını çözemedim çalıştıramadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim hoşçakalın saygılar...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

11 yıl 7 ay önce #186 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Merhaba ismim Emrah Vosvos ailesine yeni katıldım istanbuldan.. konusunda yanıtlandı
Emrah aramıza hoşgeldin,

Vosvosunu tanımış olduk :) Kendini de tanıtırsan çok makbule geçer.
Soruna gelince vosvos'un modeli gerekiyor.İstersen forumda başka başlık altında aç ki ilk mesajını cevapla doldurmayalım :)
Hoşgeldin tekrar iyi forumlar...

11 yıl 7 ay önce #188 Yazan: emrahuzan
emrahuzan tarafından Merhaba ismim Emrah Vosvos ailesine yeni katıldım istanbuldan.. konusunda yanıtlandı
Valla tanıtmısdım ama yukarda kendımı bı daha tanıtıyım istanbuldanım:)Jokerı alalı 2 hafta falan oldu biribirimize alışmaya çalılıozz 1973 model 1300 model hıghlıne yazıo ruhsatta bu kadar butun bıldıgım şimdiden teşekkür ederim cevabınız için...

11 yıl 7 ay önce #189 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Merhaba ismim Emrah Vosvos ailesine yeni katıldım istanbuldan.. konusunda yanıtlandı
Bilgi için teşekkürler :)
1300 modellerinde kalorifer sistemi el freni kolunun sağında ve solunda yukarı aşağı hareket eden kollar bulunmakta.Sağ taraftakini yukarı kaldırdığınızda kaloriferi açar.Sol taraftaki ise sıcak havayı arka ayaklara yönlendirmeye yarar.

11 yıl 7 ay önce #190 Yazan: emrahuzan
emrahuzan tarafından Merhaba ismim Emrah Vosvos ailesine yeni katıldım istanbuldan.. konusunda yanıtlandı
Kaldırdım ama calısmadı galıba bozuk :S

11 yıl 7 ay önce #191 Yazan: VosVos
Büyük ihtimal teli kopmuştur.

Geliştiren: Kunena forum