× Sohbet

Çok acil yardıma ihtiyacım var kafam çok karıştı

9 yıl 4 ay önce #1732 Yazan: brtntkr
Oturduğum yerde bulunan ilk sahibinden 1973 1303 vosvosu alma girişiminde bulundum araç 7 senedir yatıyor sahibiyle görüştük bu zamana kadar motoru açılmamış indirilmemiş ama şanzımanda 2. viteste tık tık diye ses geliyodu son kullandığımda dedi çok makul bi fiyatta anlaşmak üzereyiz kaporta durumu fena değil çürük yok pas var sadece bazı yerlerinde, tabanda bi kaç ufak delik var.Beni tedirgin eden motor ve mekanik.Son bıraktığımda çalışıyordu motor diyo ama alt kasnağı kontrol ettiğimde boşluk var biraz.Mekanik motor kaça patlar bana almalı mıyım bilmiyorum lütfen yardım edin :pinch:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 3 ay önce #1741 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Çok acil yardıma ihtiyacım var kafam çok karıştı konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Öncelikle kendinizi tanıtan bir başlık açarsanız size bu konuda daha çok yardımcı olabiliriz.

Yatan vosvoslar her zaman masrafları çok vosvoslardır.Eğer imkanınız var ise kullanılan vizesi yapılmış bir vosvos almayı tercih edin.İlk olarak alacaksanız bu vosvos sizin cebinizi çok yakar.Şehir olarak Ankara'da oturuyorsanız yürür halde çok vosvos bulma şansınız var.Onları değerlendirmeyi düşünün.

Motor mekanik konular kısa sürelerde halledilirken kaporta boya işleri uzun zaman alan ve insanları bezdiren konudur.O yüzden motor mekaniği pek takmayın.Ortalama 3000 liraya motor mekanik sorunlarınızı çözebilirsiniz.Kaporta boya ise ucu açık olmakla birlikte en az 2000 civarındadır.Ekstra da(aksesuar,lastik,zorunlu parçalar gibi) 2000 lira cebinizden çıkacak şekilde vosvosu alabilirsiniz :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: mustafa1968

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Geliştiren: Kunena forum