× Sohbet

ilk sahibi karaşimşek satılmalı mı ?

9 yıl 5 ay önce #1705 Yazan: levoin
ilk sahibi karaşimşek satılmalı mı ?, levoin tarafından oluşturuldu
selamlar 66 model vosvos sahibiyiz. ilk sahibiyiz. 2007 den beri fabrikamıza çekip bırakmak zorunda kaldığımız emektar vosvosu satmalımıyım yoksa kendım mı restorasyon yapmalıyım bılemıyorum.bir arkadasıma soz verdım acıkcası.sahıbınden com a koymuyorum su anlık . 2012 ye kadar çalıstırmaya devam ettık . her hangı bır problemı yoktu calısmada.yalnız kaporta malum yata yata curudu ve boyle kalırsa curumeye devam edecek. maddı degerını gectım manevı degerı bıle tartısılmaz sahsımca ve ılk sahıbı olan boyle bır vos vos cok azdır . fotografları yukluyorum yorumları beklıyorum. saygılar

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 5 ay önce #1707 Yazan: yasozcelik
yasozcelik tarafından ilk sahibi karaşimşek satılmalı mı ? konusunda yanıtlandı
ben olsam kesinlikle kendim toplardim. cunku bu halde bu arabaya alabilecegin paraya degmez. yok ugrasamam diyorsan o baska tabi. kesin satmaya niyetlenirsende ilgilenirim acikcasi araba orjinal cunku

9 yıl 5 ay önce #1709 Yazan: VosVos
VosVos tarafından ilk sahibi karaşimşek satılmalı mı ? konusunda yanıtlandı
Satilmali mi olarak fikir aliyor iseni yani bu asamaya geldi ise olay satin.En azindan degerini bilecek birine satin sonucta kac yil saklamissiniz arkadasiniz toplayabilecekmi onu dusunerek verin cunku cok hevesli insanlar vosvos alip bir koseye birakabiliyorlar...
bu arada tavuk ciftligi falan mi orasi :)

9 yıl 1 ay önce #1911 Yazan: tırıvırı25
tırıvırı25 tarafından ilk sahibi karaşimşek satılmalı mı ? konusunda yanıtlandı
kesinlikle satmayın. böyle değerli bi vosvos bulmak gerçekten çok zor. imkanınız varsa yaptrmanızı tavsiye ederim.

9 yıl 1 ay önce #1931 Yazan: HayvANimaL
HayvANimaL tarafından ilk sahibi karaşimşek satılmalı mı ? konusunda yanıtlandı
Çok şanslısınız :) .Şahsen ben olsam toplardım tabi maddi imkanım var ise.İlk sahibiymişsiniz hem ama siz bilirsiniz tabi.2-3 ay sonra açılsa ben ilgilenirdim ama öğrenciyiz her istediğin anında olmuyor.Umarım mutlu olcağınız bi karar verirsiniz.

Geliştiren: Kunena forum