× Restorasyon

Tavanı kesilmiş 1973 Model 1303ls hakkında

9 yıl 1 ay önce #1962 Yazan: fRt
Tavanı kesilmiş 1973 Model 1303ls hakkında, fRt tarafından oluşturuldu
Merhaba arkadaşlar,Sitede yeniyim aslına bakarsanız ilk vosvosum olacak(Allah nasip ederse).2 Hafta önce 1973 model 1303ls aldım aldığım kişi tavanını kestirmiş ve cabrio yaptırmış.Fakat ruhsatta cabrio olarak geçmiyor.Ben bu aracı ne yapmalıyım ? Cabrio şeklinde komple kaporta,elektrik ön düzen ve motor bakımına sokup muayeneden geçirme imkanım var mıdır ?Yoksa bir tavan bulup yerine taktırmalı mıyım ? Bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim
Ek dosyalar:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 1 ay önce #1963 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Tavanı kesilmiş 1973 Model 1303ls hakkında konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Hayırlısı olsun vosvosunuz..Eğer cabrio olarak ruhsata işli değil ise muayene sorunu yaşayacaksınız.Bunun en güzel çözümü makina mühendisleri odasına gidip ruhsata işletmek için bir proje yaptırmanız.Eğer bu şekilde çözemiyorsanız aynı ölçülerde hurda bir vosvostan üstünü kesip,hardtop olarak kullanabilirsiniz.Yada gene hurda bir vosvostan kupa bulup bu kupanın yerine kullanmanızdır.Biraz uğraşacağınız bir süreç sizi bekliyor.Takıldığınız nokta olursa buralardayız :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Geliştiren: Kunena forum