× Modifiye

Değisim

9 yıl 2 ay önce #1878 Yazan: flyleaf81
Değisim, flyleaf81 tarafından oluşturuldu
:silly:
Öncelikle merhabalar eğer forumla ilgili konu acma isleminde bir yanlislik yaptim ise afola. Benim bir kaç sorum olacakti (bilgi ve tecrubelerinize ihtiyacim var )

1= Vosvosumun ön kismi basmak istiyorum ve bu islemi yaylari ezme kesme vb gibi degil yaylari degistirerek yapmak istiyorum ama bana maliyeti ne olur taminen ve marka model hangi tip spor yaylar uyar vb gibi bilgiler alabilirmiyim.

2= eksoz Kazanini kaynak yaptira bilme sansim varmi yaptirsam saet bir olumsuzluk arz edermi.

3= Arka lastikleri orjinal jantlari ustunde iken bir kac tık buyutme ikanim varmi ofset olmadan yani.

4= Eğer buraya kadar okudu iseniz gelelim en bomba kafama takilan soruma.....
Şuan 73 1303VW sahibiyim diyelimki ben bu 73 model aracin yurur ve motor kisminin ustune 66 model kaporta (gövde) ile değiştirme gibi bir olaya girsem birlesirmi ? :blink: :huh: :ohmy:

Şimdiden cok tesekkurler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 1 ay önce #1886 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Değisim konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Gayet uygun bir yere açmışsınız konuyu :)

1- En doğrusunu yapmışsınız.Parçacılara sorarak spor yay temin edebilirsiniz.Yaklaşık 5cm düşürür.7cm düşüren yaylarda var ancak stoklarda bulmak sorun.
Daha da düşürmek istiyorsanız coilover uygulaması yaptırmanız gerekmekte.Bunu da sanayide bu işi yapanlara danışarak yapabilirsiniz.

2- Kaynak yapılır ancak çok çürükse sıfır egzoz kazanları 150tl civarında alıp sıfırlamakta fayda var zira kaynak yapılan yer tekrar delinme olasılığı yüksek.

3- orjinal lastik ölçüsü 165.195 e kadar takanları gördüm biraz dışarı taşsada takılabiliyor.Big jantı diye tabir edilen artı jantlar var kapak takılamayan onlarda daha güzel bir görüntü elde ederseniz.

4-Maalesef bu işlemi bir şekilde yapsanız bile önermeyeceğimiz bir uygulama.Pre istiyorsanız pre alın :)

9 yıl 1 ay önce #1896 Yazan: flyleaf81
flyleaf81 tarafından Değisim konusunda yanıtlandı
Verdiğiniz bilgilerden ötürü teşekküru bir borç bilirim :side:

9 yıl 1 ay önce #1898 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Değisim konusunda yanıtlandı
Ne demek sonuçta forumun amacı budur :)

Geliştiren: Kunena forum