× Kaporta Boya Döşeme

Merhabayn Vosdostlar

10 yıl 5 ay önce #1086 Yazan: denz35
Merhabayn Vosdostlar, denz35 tarafından oluşturuldu
Merhabalar

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Bende sizler gibi bir vosvos hastasıyım umarım en kısa zamanda bende sizler gibi vosvosuma kavuşurum. :) Ancak bazı konular hakkında sizden yardım almak istiyorum. Uzun zamandır vosvos araştırması içindeyim ve kafamda bazı araçlar belirginleşti. :silly: Maddi durum el verdiği kadar :) . Şu an kafamda olan vosvosun son durumu ile ilgili olarak bilgi vermek istiyorum sahibi taban saçında çürükler olduğunu hadi onu anladım ve ayrıca ön tekerler kollarında çürükler olduğunu yazmış :S . Acaba bu ön tekerlek kolları ne demek . Bunun hakkında beni aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :blush:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 5 ay önce #1087 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Merhabayn Vosdostlar konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz...

Baktığınız vosvosun modeli nedir? 1302 1303 modellerinden biri ise amortisör kulesi dediğimiz bölgelerden bahsetme olasılığı fazla.Çürüme oranı yüksek olan bir yer zira yıllar içinde kazalar olabilmekte ve bu bölümde işlemler yapılmakta.Tekerden sıçrayan sular ise zamanla bu bölgeyi çürütmekte.

Resimde gözüken kırmızı gerginin bağlandığı yer amortisör kulesidir.
Ek dosyalar:

10 yıl 5 ay önce #1088 Yazan: denz35
denz35 tarafından Merhabayn Vosdostlar konusunda yanıtlandı
Merhabalar hoşbulduk :)

Vosvos 1303 model. Büyük ihtimal sizin bahsetmiş olduğunuz bölgeden bahsetmeye çalışmıştır heralde :) Detaylı bilgilendirme içinde teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla çokta büyük bir problem değil yani sıradan bi çürüme olarak görürsek :dry:

10 yıl 5 ay önce #1090 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Merhabayn Vosdostlar konusunda yanıtlandı
Açıkcası oranın hazır şekilde saç kısmı satılmıyor.Kaportacının ellerinde şekil buluyor...Kaportacının iyi bir usta olması orjinal şekline sadık kalarak toplaması gerekiyor.
Halbuki amerika'da yaşasak çok daha sorunsuz bir işlem olurdu cebimizden de paralar uçup gitmezdi :)
www2.cip1.com/ProductDetails.asp?ProductCode=TAB-400-131

10 yıl 5 ay önce #1092 Yazan: denz35
denz35 tarafından Merhabayn Vosdostlar konusunda yanıtlandı
Vay vay vay çok iyimiş ya harbiden amerikada olmak varmış :lol:

Geliştiren: Kunena forum