× Kaporta Boya Döşeme

vosbüs boyaaaaa

11 yıl 2 ay önce #416 Yazan: davuller
vosbüs boyaaaaa, davuller tarafından oluşturuldu
öncelikle herbiriize burdan teker teker selam ve saygılarımı iletiyorum sevgili vosdostlar. forumun daha aktif olması için herbirimizin üzerine düşen vaziferler olduğunu unutmamak gerek. sevgili ağabey ve ablalarım t2 minibüs alıcam ve aldıktan sonra boyatmak istiyorum yalnız türkiyede arabaya kaç renk boya atılır üzerine resim çizilebilirmi bir bilgim yok eğer beni bilgliendirirseniz çooook ama çoooook sevinirim

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

11 yıl 2 ay önce #418 Yazan: VosVos
VosVos tarafından vosbüs boyaaaaa konusunda yanıtlandı
Merhaba davuller, Seni daha iyi tanıyabilmek için üyelerimiz bölümünde kendini tanıtırsan daha güzel bir iletişim kurabiliriz.

Boya konusuna gelince kaç renk derken genellikle çift renk olarak işleniyor.En sağlam bilgiyi trafik şubelerinden alabilirsiniz.
Resim çizim olayı airbrush mı demek istediniz acaba? Tabi bunu yapan yerlerde mevcut.

11 yıl 2 ay önce #424 Yazan: davuller
davuller tarafından vosbüs boyaaaaa konusunda yanıtlandı
anladığım kadarıyle kendimi tanıtmaya çalıştım. boya olayından kastım. arabam rengarenk olsun istiyorum böyle bir ihtimalim varmı diğer konu ise ister airbrush olsun diğer türlü araba boya aşamasındaykende resimle ilgilenen arkadaşlarım var yani boya döneminde airbrus tekniğini kullanmadan yapanlar. o tür resim vb. gibi şekillendirmelerde ruhsat işletme ücret. vs sıkıntıları hakkında detaylı bilgiye ihtiyacım avr

11 yıl 2 ay önce #428 Yazan: VosVos
VosVos tarafından vosbüs boyaaaaa konusunda yanıtlandı
Biraz araştırdım ancak kesin bir kaynağa ulaşamadım.Genellikle çift renk kullanılıyor,çok sayıda renk için ruhsata işlenme durumu var mı fikrim yok açıkcası.Bir bilgiye ulaştığımda burada paylaşıyor olacağım ;)

11 yıl 2 ay önce #430 Yazan: davuller
davuller tarafından vosbüs boyaaaaa konusunda yanıtlandı
heyecan ve merakla beklemekteymmm

Geliştiren: Kunena forum