× Üyelerimiz

herkese merhaba; 66 & 68 model farkı nedir?

9 yıl 10 ay önce #1542 Yazan: ayhan329
herkese merhaba; 66 & 68 model farkı nedir?, ayhan329 tarafından oluşturuldu
merhaba, aranıza yeni katılmak istiyorum.aylardır pre67 bakıyorum ama uygun fiyata bulamadım.yaşadığım şehirde buldum bir vosvos ama 68 model. metal göğüslük,1300 motor,dik farlı olanlardan.peki bu vosvosun 67 öncesinden tek farkı far ve tamponları mıdır? ön süspansiyonu dingil mi yoksa amortisör müdür? alırsam eğer yerle bir basmayı düşünüyorum.olur mu sizce.yardımcı olursanız minnettar olurum..
Ek dosyalar:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 10 ay önce #1543 Yazan: VosVos
VosVos tarafından herkese merhaba; 66 & 68 model farkı nedir? konusunda yanıtlandı
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz Ayhan Bey,
Şu başlığı okumanız kafanızda ki bir çok soruyu çözecektir.
www.vosvosturkiye.com/forum/9-Tip-1---Vo...vos-ayr%C4%B1m%C4%B1

Onun dışında dingil ve amortisör farklı şeyler.Amortisör hem dingilli araçlarda hemde helezonlu araçlarda bulunur.Düzcam olanların hepsi(1302 ler hariç) dingillidir.Bombe camların hepsi helezonludur.67 ve öncesinin farları,tamponları,göğüsleri gibi farklılıklar bulunur.Öncelikle model yılına değil ne istediğinize karar vermelisiniz.Her yıl ufak tefek değişiklikler olmuştur...Dingilli bir vosvos istiyorsanız önerim 74 model 1200 standart modeldir.

5 yıl 5 ay önce #2477 Yazan: vosvoscubaha
vosvoscubaha tarafından herkese merhaba; 66 & 68 model farkı nedir? konusunda yanıtlandı
Ahım şahım büyük bir farkları yok evet ama ince detayları var tabi ^^

5 yıl 5 ay önce #2483 Yazan: vosvostayfun
vosvostayfun tarafından herkese merhaba; 66 & 68 model farkı nedir? konusunda yanıtlandı
Detayları güzel kılan o incelikler zaten :D Hoş geldiniz bu arada. İyi forumlar.

5 yıl 5 ay önce #2510 Yazan: Göktaş
Göktaş tarafından herkese merhaba; 66 & 68 model farkı nedir? konusunda yanıtlandı
Hoş geldiniz. İyi forumlar.

Geliştiren: Kunena forum