× Üyelerimiz

Vosvos modeli nedir?

9 yıl 11 ay önce #1497 Yazan: aykuterbil
Vosvos modeli nedir?, aykuterbil tarafından oluşturuldu
merhaba sevgili vosvos severler yakın bir zamanda(yaz başı) yıllardır hayalini kurduğum dostuma kavuşuyorum ancak zaman zaman sizlerin bilgilerine danışmak istiyorum tabi sizde kabul ederseniz bu sebeple aranıza katılmış bulunuyorum biraz kendimden bahsedeyim adım aykut 22 yaşında genç bir vos hayranıyım sdü makina mühendisliği öğrencisiyim antalyalıyım ve antalyayı hala dünyanın en güzel yeri olarak görenlerdenim :) şimdi sorularımdan bir kaçını izninizle sormak istiyorum ilk olarak bu sevdayı yaşamak için bütçem başlangıç olarak 8000 tl bütçem var bu yeterli bir bütçe midir (daha sonrası bakım için ve onarım için 3000 gibi bir rakam ayarlayabilirim diye tahmin ediyorum) ikinci sorum eklediğim fotoğraftaki( eğer sahibi burda görürse gerçekten ellerine sağlık çok diri duran bir dost) dostun modeli sanırım 1303vw 74 model ancak serisi aynı olan ve aynı modeldeki dostlardan daha oturaklı ve canlı durmakta bunun sebebi nedir ofsetli jantlardan kaynaklanan bir heybetten fazlası var gibi geliyor bana eğer bilgilerimde yanışlık varsa affola sadece okuyanlara bile binlerce teşekkür ederim iyi günler dilerim..
Ek dosyalar:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 11 ay önce #1498 Yazan: Sarıçınar
Sarıçınar tarafından Vosvos modeli nedir? konusunda yanıtlandı
Hoşgeldiniz merhabalar :)

Vosvosu gösteren her zaman rengi ve krom aksamıdır.Bu araçta kırmızı ve krom aksam bolca var.

8.000 tl bütçe ile fena olmayan bi vosvos alabilirsiniz yanlız yaza doğru fiyatlar artacaktır bilginize.Elinizi çabuk tutun yada sabredebilirim derseniz Kasım Aralık aylarında bakın.9.000 tl lik vosu 7.000 tlye aldım.

Umarım vosvosunuza kavuşursunuz.Tüm sorularınız için biz burdayız bekleriz.

Vosçakalın :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: aykuterbil

9 yıl 11 ay önce #1501 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Vosvos modeli nedir? konusunda yanıtlandı
Aykut bey hoşgeldiniz şimdiden,
Vosvoslar genelde bakımlı olanları heybetli durur.Yaşlanmış bir insan ile genç bir insan gibi fark vardır bakımlı bakımsız vosvosun :)
En kısa zamanda istediğin vosvosa kavuşmanız dileği ile araştırma şart diyoruz :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: aykuterbil

9 yıl 11 ay önce #1502 Yazan: aykuterbil
aykuterbil tarafından Vosvos modeli nedir? konusunda yanıtlandı
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim zaman zaman sorunlarımla başınızı ağrıtacağım sanırım ve önerilerinizi dikkate alacağım kasım aralık aylarına doğru sabretmem gerekiyor sanırım fiyatlara bakınca hak verdim tekrar çok teşekkür ederim ilginiz için iyi günler dilerim :)

Geliştiren: Kunena forum