× Üyelerimiz

Merhaba

10 yıl 1 hafta önce #1402 Yazan: Saltan
Merhaba, Saltan tarafından oluşturuldu
Merhabalar ,
Ben Kemal Saltan . Yaşım 24 . İstanbulda ikamet ediyorum , elektrik mühendisiyim. Rahmetli dedemden kalma 1.EL 74 model 1200 motor vosvosla aranızdayım. Araç yaklaşık 1 haftadır bende. İzmir'den İstanbul'a getirdim . Kara kara düşünüyordum , bi sorunla karşılaştığımda ne yaparım diye . Forumu gördüğüm zaman çok sevindim . Araç hakkında fazla bilgiye sahip değilim. Bilgilerinizle aydınlatırsanız çok sevinirim ..

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 1 hafta önce #1408 Yazan: özgün
özgün tarafından Merhaba konusunda yanıtlandı
En az yakan kasa olarak bilinir benim vosum da 74 standart gayet memnunum motora ufak bakimlar yapildiginda rahatlikla ibreyi sonuna kadar yaslayabiliyor.Eger benzinli ise lpg taktirmamanizi tavsiye ederim.Bir sorunla karsilasma endisenize gelince eger bakimlarini yaparsaniz motoru da guzelse ki ilk elden beri ailenizdeymis durumunu bilirsiniz benzinini koyduktan sonra yolda birakmaz zaten bu arabalar yolda kalmamak uzere yapilmis.Gule gule kullanmaniz dilegiyle.

10 yıl 1 hafta önce #1409 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Merhaba konusunda yanıtlandı
Hoşgeldiniz Kemal Bey,
Hem anısı olan hemde güzel bir model almışsınız.74 Düzcam olarak geçen model 1200 motorlu standart tabir edilen dingil alt takımına sahip :)

Kazasız belasız günlerde kullanmanız dileği ile
iyi forumlar

5 yıl 3 ay önce #2608 Yazan: vosvostayfun
vosvostayfun tarafından Merhaba konusunda yanıtlandı
Hoş geldiniz Kemal Bey. İyi forumlar dilerim.

Geliştiren: Kunena forum