× Üyelerimiz

Başkentten herkese merhabaaa 06 bi vosvosla aranıza geliyorum:)

10 yıl 8 ay önce #829 Yazan: brbrbrk
Herkese merhabalar :) uzun süredir sizi takip ediyorum ve aranıza artık katılma vakti geldi :silly: İnşallah bundan sonra aktif bir şekilde sizinle beraber olurum. ismim Burak Ankara da yaşıyorum. 20 yaşındayım. Önümüzdeki hafta bende bir vosvos sahibi olmayı planlıyorum :lol: . Ankara da hoşuma giden bir vosvos a rastlayamadım maalesef ve İstanbul da ve İzmir de birer tane vosvos buldum. Aklımda birisi daha baskın fakat ikisinin arasında kaldım :) hangisini alırsam alıyım Ankara ya getiricem. Siz ustalarımdan ricam iki araç arasında ki - ve + yönleri, görebildiğiniz kadar bana söylemeniz. Tavsiyelerinizde benim için çok önemli yardımlarınız için şimdiden herkese çok çok teşekkürler hayırlı günler :)

Asıl niyetim olan ve ciddi düşündüğüm vosvos:

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...eli-124926037/detay/

İkinci tercihim olan vosvos:

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...03s-126464650/detay/

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 8 ay önce #830 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Başkentten herkese merhabaaa 06 bi vosvosla aranıza geliyorum:) konusunda yanıtlandı
Merhaba Burak,

Aramıza hoşgeldin şimdiden :) Ankara aslında vosvos konusunda baya zengindir...Türkiye'nin en çok üye aracına sahip derneğe sahipsiniz.Volksder :) Ankarada bir araç bulman onu kontrol ettirmende ve yol masraflarını cebine bırakmak konusunda senin açından avantaj.

Mavi'nin LPG olması eğer istiyorsan senin için avantaj.İki vosvosda gayet güzel gözüküyor.Ancak bu fiyatlarda ki vosvoslarda yakından incelemedikten sonra farkı anlamak mümkün değil :) Boyası nasıl yapılmış(Mesela sarının kapı kilidini bile boyamışlar,hoş durmuyor),Taban sacı değişmiş ancak nasıl bir saç kullanılmış kaynağı nasıl? gibi detaylara bakmakta fayda var.

Dediğim gibi Ankara'da olman avantaj aslında.Genelde Ankara arabası çürümez derler :)

10 yıl 8 ay önce #831 Yazan: brbrbrk
brbrbrk tarafından Başkentten herkese merhabaaa 06 bi vosvosla aranıza geliyorum:) konusunda yanıtlandı
Benimde gönlümden geçen Ankara dan bir araç almak fakat baktığım çoğu Ankara vosvosu çürük çarık yada masraflı. hala araştırmaya devam ediyorum Ankara içinde :) önerebileceğiniz vosvoslar varsa bakmak isterim ilginiz için teşekkürler :)

10 yıl 8 ay önce #832 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Başkentten herkese merhabaaa 06 bi vosvosla aranıza geliyorum:) konusunda yanıtlandı
Gezerken dikkatimi çekmişti.Yakından incelemekte fayda var.City modeli ise 1300 motordur.
www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...wagen-59562648/detay

10 yıl 8 ay önce #833 Yazan: brbrbrk
brbrbrk tarafından Başkentten herkese merhabaaa 06 bi vosvosla aranıza geliyorum:) konusunda yanıtlandı
Aranan kan bulunmuştur hemde Ankara dan :) En yakın zamanda fotografları ile birlikte sizinle paylaşıcam ilginiz için çok teşekkürler :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: VosVos

10 yıl 8 ay önce #835 Yazan: aqustic
aqustic tarafından Başkentten herkese merhabaaa 06 bi vosvosla aranıza geliyorum:) konusunda yanıtlandı
Hoşgeldınız.
sayın vosvos
İkinci ilanda lpgde 160 basar diyor.Sizce bir vosvosun hem az yakıp hem lpgde 160 ları görmesi için neler yapmak gerekli.Özel bir modifiye gerekiyor mu.Ben 120 gördüm en son ve pedalda daha yer vardı ama basmadım.Bagırmaya başlıyor

10 yıl 8 ay önce #836 Yazan: VosVos

aqustic Yazan:: Hoşgeldınız.
sayın vosvos
İkinci ilanda lpgde 160 basar diyor.Sizce bir vosvosun hem az yakıp hem lpgde 160 ları görmesi için neler yapmak gerekli.Özel bir modifiye gerekiyor mu.Ben 120 gördüm en son ve pedalda daha yer vardı ama basmadım.Bagırmaya başlıyor

Sağlıklı bir 1.6 motor ve 1.6 şanzuman ile yokuş aşağı şekilde basabilirsiniz.Ancak hiç bir zaman bunu önermeyiz zaten devamlı şekilde gidemezsiniz orjinal motor ile yani 100km boyunca 160km hız ile seyredemezsiniz....

10 yıl 8 ay önce #838 Yazan: brbrbrk
aracımızı aldık :) hatta çalışmalara başladık bileee :)

10 yıl 8 ay önce - 10 yıl 8 ay önce #839 Yazan: brbrbrk
devamı gelecek.... :)

10 yıl 8 ay önce #840 Yazan: VosVos
Hayırlısı olsun :) Yaptığınız çalışmaları başka bir başlık altında paylaşırsan daha güzel takip edebiliriz.
Taban halısını yapıştırmadıysan bir oto döşemecisine götürüp yanlarına deri çektirebilirsin cüzi bir fiyata...Çok daha güzel gözükür ve kullanım ömrü artar.

Geliştiren: Kunena forum