× Sohbet

çocukluğumun arabasını geri istiyorum

10 yıl 5 ay önce #1147 Yazan: okanmalkoc
çocukluğumun arabasını geri istiyorum, okanmalkoc tarafından oluşturuldu
Merhaba arkadaşlar, ben küçükken babamda 1303s bombeli cam model kırmızı vosvos varmış. Benide arka koltuğunda yatırır pikniğe gittiklerinde ise arka koltuğu çıktığından beni dışarıda koltukta güneşletirlermiş :P arkadaşlar küçüklükten kaynaklanıyor olsa gerek bu araca karşı hep bir ilgi duymuşumdur ve neden artık benimde bir tane olmasın diyorum. bulunduğum şehirde uygun fiyata düz cam var ancak bombeli cam arıyorum şehir dışına çıkıldığında araç ne resimlerde görüldüğü gibi nede sahibinin bahsettiği gibi oluyor, sonu hüsran. o nedenle uygun fiyatta düzgün diri bir araç arıyorum. dizayn, iç tasarımıyla ilgili harika fikirlerim var fakat maliyeti 5.000'in üzerine çıkacağı için arabanında uygun olması gerekiyor. Bu noktada da 'Vosvos Türkiye' sayfasında tüm vosvos sever dostlarıma güveniyorum. Yardımınızla bende bir vosvos sahibi olmak istiyorum.

Müjdeli haberlerinizi de acilen bekliyorum :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 5 ay önce #1150 Yazan: VosVos
VosVos tarafından çocukluğumun arabasını geri istiyorum konusunda yanıtlandı
Aramıza hoşgeldiniz :)

Vosvoslar aslında her ailede bir şekilde bulunmuş...Amca dayı hala gibi akrabalarda illa ki sahip olmuşlar :) Umarız en kısa zamanda hayalinizde ki vosvosa kavuşursunuz.Dediğiniz gibi resimlerde gözüken gibi çıkmıyor maalesef vosvoslar

5 yıl 6 ay önce #2523 Yazan: Göktaş
Göktaş tarafından çocukluğumun arabasını geri istiyorum konusunda yanıtlandı
Foruma hoş geldiniz. Umarım istediğiniz aracı alırsınız :)

Geliştiren: Kunena forum