× Modifiye

Yardimci olursaniz bende aranıza katılmak istiyorum :)

9 yıl 3 ay önce #1783 Yazan: ÖzkanMaran
Yardimci olursaniz bende aranıza katılmak istiyorum :), ÖzkanMaran tarafından oluşturuldu
Arkadaşlar adim ozkan istanbuldayım ve bu gun siteye kayit oldum . son 2 aydır bir vosvos sevdasidir gidiyor . Artık kafaya koydum kesin bitane yakışıklı alacağım :)
Yanlız bazı konular hakkında bilgi gerekli .

Sade ve sağlam bir vosvos bulabileceğim arkadaşlarım mevcut fakat benim öğrenmek istediğim

1 . Ofsetli jant ne kadara maal oluyor ve onerebileceginiz bir yer varmı ?

2. Arka tekerlere kamber yaptırmak istesem kaca maal olur ve onerebileceginiz yer varmı ?

3. Air suspansiyon yaptırmak istiyorum fiyat ve yer bilgisi verirseniz çok çok sevinecegim.

Vereceğiniz bilgilerden sonra sade alıp yaptırma yada direk yapılmış halde alma konusunda karar vereceğim . Şimdiden teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 3 ay önce #1790 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Yardimci olursaniz bende aranıza katılmak istiyorum :) konusunda yanıtlandı
Merhaba Özkan,aramıza hoşgeldin şimdiden.

Ofsetli jant ortalam 500 600 civarına mal oluyor.Sanayide bir çok jant tornası yapan yer bunu yapabilir.İnternette kampanya yapan firmalarda mevcut.Arka tekerlere kamber vermene gerek yok zaten bastığında otomatik oluşacak.Havalı süspansiyon bursada bir yer uyguluyor ortalama 4-5bin civarında.

9 yıl 3 ay önce #1794 Yazan: ÖzkanMaran
ÖzkanMaran tarafından Yardimci olursaniz bende aranıza katılmak istiyorum :) konusunda yanıtlandı
Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için . Bir kaç tane vosvos sahibi ile görüştüm anlaşirsak alacağım inşallah . 3.5 bin e buldum yorulmuş bi vosvos :)) kendim yapacağım Allah izin verirse . Yardımıniza ihtiyacım olacak :)

5 yıl 6 ay önce #2473 Yazan: vosvoscubaha
vosvoscubaha tarafından Yardimci olursaniz bende aranıza katılmak istiyorum :) konusunda yanıtlandı
Hocam yapabildiniz mi :D

Geliştiren: Kunena forum