× Jant-Lastik

vosvos ofsetli jantı arıyorum

11 yıl 2 ay önce #341 Yazan: MmMuUsS
vosvos ofsetli jantı arıyorum, MmMuUsS tarafından oluşturuldu
vosvosuma ofsetli jant satın almak veya yaptırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

11 yıl 2 ay önce #343 Yazan: Görkem
Görkem tarafından vosvos ofsetli jantı arıyorum konusunda yanıtlandı

MmMuUsS Yazan:: vosvosuma ofsetli jant satın almak veya yaptırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

Şöyle bir tavsiyem olabilir; mevcut yonca cantlara Topkapı TİM1 de cantçılar çarşısında çenber ofset uygulaması yapıyorlar daha sonrada komple nikele yatırıp beklettikten sonra cantlar hazır. Hem ucuz hem uygun orjinal ve çok şık duruyor

11 yıl 2 ay önce #345 Yazan: VosVos
VosVos tarafından vosvos ofsetli jantı arıyorum konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Öncelikle kendinizi kısa bir şekilde tanıtırsanız daha iyi bir şekilde size yardımcı olabiliriz.
Bilgilerinizden baktığım kadarı ile kocaeli olarak gözüküyr şehriniz.Görkem'in tavsiyesini yaptırabilirsiniz istanbul'a giderek.Yada biraz sanayide gezerek düzgün torna işleri yapan bir dükkanda istediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz

11 yıl 2 ay önce #355 Yazan: MmMuUsS
MmMuUsS tarafından vosvos ofsetli jantı arıyorum konusunda yanıtlandı
anladım ama mevcut cantlar orjinal cantları değil önce orjinal cant bulmamız gerekiyor bunu tedarik edebilecegim bir parçacı veya çıkma satan da olr farketmez varsa yazarmısınız

11 yıl 2 ay önce #356 Yazan: MmMuUsS
kocaelide oturuyorum 28 yaşındayım vosvos merağı başladı ankaradan bi araç aldım fakat biraz sorunları sabah ları geç çalışma ve boğulma motorda yağ sızıntıları var bir kaç aksesuardayaptırmak istiyorum ama kocaelide iyi bir vosvos ustası yok benimde pek tecrübem olmadığı için bilgi toplamaya çalışıyorum forum üzerinden dediğiniz gibi tornacı ustaları vardır mutlaka sanayide ama nasıl yapıldığını bilmesi gerekiyor bnim bilgim yok yapılışı konusunda

11 yıl 2 ay önce #357 Yazan: VosVos
İstanbul'da hurdacı bekir var çıkma parça olarak onda bulabilirsiniz.
05376097162
Diğer sorunlar için detaylı bir şekilde yeni bir başlık açın çözelim :)
Kocaeli'nde usta için forumdan arkadaşlar yardımcı olacaktır en kısa sürede ;)

11 yıl 2 ay önce #361 Yazan: RedKit
RedKit tarafından vosvos ofsetli jantı arıyorum konusunda yanıtlandı
merhabalar kocaelınde bu ısten anlayan ıkı usta var bırısı sefa sirmen sanayisinde adem usta sanayıye gırıp vosvoscu adem dersenız gosterırler. zaten ufacık bır sanayı ama memnun kalacagınız bır usta degıl der oradakı yanı kocaelındekı vosdostlarımız. cogu vosvos sever golcuk sanayısınde bulunan otobus termınalı yakınındakı kemal ustaya gıder. fıyatı ve ıscılıgı gercekten ıyıdır. emeklı bı ustamız dukkanı bıraz gec acıodu benım zamanımda. elı agırdır ama yaptıgı ısın her zaman arkasındadır. her ıkısını de sanayıye gırdıgınızde sordugunuzda gostereceklerdır.

11 yıl 2 ay önce #362 Yazan: MmMuUsS
sefa sirmendeki adem ustaya götürdüm birkaç bişey tarif etti kendi arabasının motorunu gösterdi aynısı gibi tertemiz olacagını söylemişti hoşuma gitti birkaç parça istedi ve bıraktım 2-3 günlüğüne ama hiç beklediğim gibi olmadı 750 tl masraf ettik motorda yağ kaçakları devam ediyor hala çalışp çalışmama sorunuda ara sıra hala yapıyor işçiliğini de beğenmedim açıkçası tavsiye etmem kemal ustaya gelice eli çok ağır ama çok temiz iş yapar diyorlar götürüp gösterme fırsatım olmadı ve bulundugum yere biraz uzak kalıyor şuan kafam karışık durumda motor konusunda

11 yıl 2 ay önce #363 Yazan: RedKit
RedKit tarafından vosvos ofsetli jantı arıyorum konusunda yanıtlandı
hic düşünmeden ve terreddut etmeden goturebılecegınız bır ustadır. bırıkımı coktur. elınden geldıgıncede yardımcı olur. gıdecegınız mesafeyı dusunmeden gıtmenızı tavsıye ederım. ben karamurselden goturuyordum aracımı. bende telefonu yok ama bulabılırsenız gıtmeden arayın ve randevu alın ısınız daha hızlı cozulecektır.

11 yıl 2 ay önce #364 Yazan: VosVos
Kemal Usta:
05346182133

Sanırım tüm ustalarımızın güncel bilgilerini toplama vaktimiz gelmiş :)

Geliştiren: Kunena forum