× Forum Hakkında

İzmir' den selamlar. 1973 tosbik'le aranızdayım.

7 yıl 7 ay önce #2267 Yazan: bariskhy61
İzmir' den selamlar. 1973 tosbik'le aranızdayım., bariskhy61 tarafından oluşturuldu
Arkadaşlar herkese merhaba;

İsmim Barış 73 model aile yadigarı bir araç ile aranızdayım. Aracı restore etme ve eski güzel gönlerine döndürmek için çabalayacağım/z

İzmir Üçyol'da oturuyorum ve Bornova' da çalışıyorum. Siz tecrübeli arkadaşlarımın yönlendirmelerine, tavsiyelerine ve tecrübelerine ihtiyaç duyacağım. Kafanızı şişirirsem kızmak yok.:)
Bu yenilenme sürecinde yaptığım her işlemi kronolojik olarak fotoğraflayarak siteye ekleyeceğim. Hatta aşağıda linkteki gibi çalışmalara dahi konu olabiliriz ve bu işi yapacak olan arkadaşlara fayda sağlayabiliriz.

bu linkteki arkadaşında "admin" olabileceği kanısındayım ve hemen tanışmak hevesindeyim. Hepinize selam olsun. kazasız yollar sizin olsun.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

7 yıl 7 ay önce #2272 Yazan: VosVos
VosVos tarafından İzmir' den selamlar. 1973 tosbik'le aranızdayım. konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Evet video tarafımızdan çekildi, umarım işinize yaramıştır.. Aslında motor toplama videosunu da hazırladım ancak bilgisayarın bir köşesinde duruyor nedense yükleme fırsatı bulamadım :)

Takıldığınız noktalarda elimizden geldiğince yardım ederiz

7 yıl 7 ay önce #2281 Yazan: bariskhy61
bariskhy61 tarafından İzmir' den selamlar. 1973 tosbik'le aranızdayım. konusunda yanıtlandı
Videoyu (diğerlerini de) izleyip "Tamam ya ben gideyim de şunun motorunu bir sökeyim" dedim. o kadar heyecanlandım ve heveslendim. Bizleri diğer videolarınızdan mahrum bırakmayın lütfen müthiş bir emek ve çok güzel bir iş çıkarmışsınız. Ellerinize sağlık.

Aracı revize noktasında yardımlarınıza ihtiyaç duyacağım. özellikle ustalar (ne nerede kime yaptırılır) ve parça toplama konusunda yardım isteyeceğim ama önce biraz para biriktirmem gerekecek.

Tekrar Teşekkür ediyorum. Mutlu, keyifli ve güzel günler diliyorum herkese.

7 yıl 6 ay önce #2287 Yazan: VosVos
VosVos tarafından İzmir' den selamlar. 1973 tosbik'le aranızdayım. konusunda yanıtlandı
Barış İzmir'de olmanın avantajını yaşayacaksın :) Neredeyse her sanayide bir usta mevcut.Bildiğim 2 adet dernek var.
Takıldığın noktalarda forumda konu açmaktan yada cevap vermekten çekinme, elimizden geldiğince yardımcı oluruz :)
Biz teşekkür ederiz.

Geliştiren: Kunena forum