× Elektrik Sistemi

VOSVOS ELEKTRİK BENZİN DEPOSU VE GÖSTERGE

10 yıl 3 ay önce #1205 Yazan: özgün
özgün tarafından Benzin göstergesi konusunda yanıtlandı
İlginiz için teşekkürler.Öncelikle size sordum zaten daha önceki cevaplarınız olsun bu seferki şemalarla ifadeleriniz olsun beni gerçekten aydınlatıyor.Burada soruma geç yazdınız o boşlukta da bir de oradan bilgi alıyım istedim :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

10 yıl 3 ay önce #1206 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Benzin göstergesi konusunda yanıtlandı
Tabi ki alabilirsiniz hiçbir sıkıntı değil sadece yanlış bilgi almanız ilerde yaşayacağınız sorunları büyütecektir bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var :) Son durum nedir? Şemadaki şekilde bir işlem uyguladığınızda herşey doğru bir şekilde çalışacak olması gerekir.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: özgün

10 yıl 3 ay önce #1207 Yazan: özgün
özgün tarafından Benzin göstergesi konusunda yanıtlandı
Sonuç pek iç açıcı değil :) kurcalamak istemedim acıkcası basit bir şey yüzünden daha büyük sorunlar açmak istemedim en güzeli bir elektrikçiye gitmek :)

10 yıl 1 ay önce #1329 Yazan: selengin
selengin tarafından BENZİN GÖSTERGESİ konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar benzin göstergem çalışmıyor, yeni gösterge siparişi verdim taktırdım 1-2 kere çalıştıktan sonra tekrar yandı neden yapar ne yapmalıyım_?

10 yıl 1 ay önce #1332 Yazan: VosVos
VosVos tarafından BENZİN GÖSTERGESİ konusunda yanıtlandı
Kablolarda bir şase olabilir.Şamandırıya giden kabloları kontrol ediniz

10 yıl 1 ay önce #1336 Yazan: selengin
selengin tarafından VOSVOS ELEKTRİK BENZİN DEPOSU VE GÖSTERGE konusunda yanıtlandı
ARKADAŞLAR BENZİN GÖSTERGESİ ELEKTRİĞİNDEN ANLAYAN VAR MI YA DA ELEKTRİK USTASI RİCA EDİYORUM BANA NUMARASINI VERSİN GERİ ARAYACAM. ENGİN KURU 0542 323 39 40 ARACIMA ÇÖZÜM BULAMIYORUM

10 yıl 1 ay önce #1337 Yazan: Sarıçınar
Sarıçınar tarafından VOSVOS ELEKTRİK BENZİN DEPOSU VE GÖSTERGE konusunda yanıtlandı
Merhabalar.
Göstergeyi değiştirdiniz halde ya bağlantı yanlış oldu yada termik arızası olabilir tam olaya vakıf değilim.

Hangi şehirde yaşıyorsunuz ?

10 yıl 1 ay önce #1338 Yazan: selengin
selengin tarafından VOSVOS ELEKTRİK BENZİN DEPOSU VE GÖSTERGE konusunda yanıtlandı
Ordu Ünye de ikametgah ediyorum. Termikte herhangi bir problem yok elektrik ustası saati araca takmadan kontrol etti gösterge hareket ediyor, şamandrayı söktük o şekilde kontrol etti bu sefer şamandra dan hafif dumanlar çıkmaya başladı nerde sorun var bir türlü bulamadılar iki defa benzin göstergesi yaktılar sonuç gene olumsuz.

10 yıl 1 ay önce - 10 yıl 1 ay önce #1339 Yazan: VosVos
VosVos tarafından VOSVOS ELEKTRİK BENZİN DEPOSU VE GÖSTERGE konusunda yanıtlandı
Engin Bey aracınız sistemde 1972 1200 olarak kayıtlı.Acaba doğru mudur?
Resimde yazılı olarak açıkladım.Kablolarda bir sıkıntı var.Yada termikde.Termiğe giren kabloyu kontrol edin oradan çıkıp sarj yağ lambasına gidiyor oralarda şase yapıyor olabilir.Resmi bilgisayarınıza kaydedip yakınlaştırabilirsiniz...

Ek dosyalar:

10 yıl 1 ay önce #1340 Yazan: selengin
EVET RUHSATTA 1200 OLARAK GEÇİYO- FAKAT 1300 MODELİ

Geliştiren: Kunena forum