× Tip 1 - Vosvos

Yeni bir Vosvos alacağım sorularım olacak

7 yıl 11 ay önce #2190 Yazan: rapciimam_16
Yeni bir Vosvos alacağım sorularım olacak, rapciimam_16 tarafından oluşturuldu
İyi akşamlar arkadaşlar, bi vosvos almaya karar verdim. Öğrenciyim ve bu benim ilk vosvosum olacak. Yıllardır süregelen vosvos sevdasının verdiği gazla kendime 13.000 civarı bir bütçe ayırdım. Bir araç buldum.74 model düz cam benzinli bir 1200(yani ilanda öyle yazıyor). Yakıtının biraz daha düşük olması nedeniyle tercihim 1200den yana olacak. Araca LPG taktırmak istiyorum. Kaça mal olur? Ayrıca alırken nelere dikkat etmeliyim? Ciddi ciddi bu işe girmek ve hayalimi gerçekleştirmek istiyorum. Hayalimi gerçekleştirirken de başıma gelecek iyi ve kötü şeyleri sizlerden öğrenmek istiyorum. Bana detaylı bilgiler verir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Ayrıca araç bu:
www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...-cam-215482686/detay

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

7 yıl 11 ay önce #2192 Yazan: VosVos
VosVos tarafından Yeni bir Vosvos alacağım sorularım olacak konusunda yanıtlandı
Merhaba,aramıza hoşgeldin şimdiden :)
1200 motor dediğin gibi 1.3 1.6 motorlara göre daha az yakar,tabi ki motor bakımı önemli :) LPG taktırmak ortalama 300 400 civarı tutacaktır.Ruhsata işleteyim dersen fiyat biraz daha yükselir,proje vs biraz uğraştırıcı bir iş.Alırken vosvos ustasına göstermelisin.Sen ne kadar dikkat etsende gözden birşey kaçabilir.
Bursa'da yaşıyorsun sanırım, Bursa'da vosvos ustaları var, gidip ziyarete edip danışman da fayda olur.
Alırken Şase numarasına dikkat et, bir kaynak vs var mı bak.Diğer konularda zaten usta kontrol eder :)
Fotoğrafa bakarak vosvos'a yorum yapmak çok zor :) Ancak görünüşü güzel, ellenmemiş duruyor :)

5 yıl 6 ay önce #2470 Yazan: vosvoscubaha
vosvoscubaha tarafından Yeni bir Vosvos alacağım sorularım olacak konusunda yanıtlandı
Hocam görünüşü güzel bir araba alırsınız, içi bozuk olur. İçi güzel bir araba alırsınız, dışı bozuk olur. Almayı düşündüyseniz kesinlikle yan masrafları ayırmanızı öneririm. Tadilat ücretleri arabayı geçiyor ileride :)

Geliştiren: Kunena forum