× Tip 1 - Vosvos

vosvos almayı düşünüyorum arkadaşlar

11 yıl 3 hafta önce #492 Yazan: Crixa
vosvos almayı düşünüyorum arkadaşlar, Crixa tarafından oluşturuldu
aranıza yeni katıldım herkeze merhaba demek istiyorum 24 yaşındayım kendimi bildim bileli vosvos hastasıyım 2.000 tl yada 3.000 tl arası vosvos alıp toplamayı düsünüyorum kendi arabam var peugeot 307 vosvos da klasik olarak almayı düşünüyorum

bu ilanlara baktım sizce çok uğraşırmıyım

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...ardir-82958676/detay

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...0-tl-116262033/detay

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...swos-116047491/detay

www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-ar...1303-115591215/detay

görüşleriniz için şimdiden teşekür ederim istedim hurdaya düşmek üzere bi vosvosu ayağa kaldırmak

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

11 yıl 3 hafta önce #493 Yazan: VosVos
VosVos tarafından vosvos almayı düşünüyorum arkadaşlar konusunda yanıtlandı
Merhaba,
2.araç olması vosvos toplayacak olanlara her zaman önerimiz :) Sanayiye gidip gelmek,parça taşımak için gerekli oluyor.
Öncelikle ne kadar bilgin var bilmiyorum.Attığın araçlardan 3 tanesi super beetle olarak geçen model.2 tanesi 1302 düzcam super, 1 tanesi 1303 bombe cam super.Diğer beyaz olan ise pre olarak geçen ince direk tabir ettiğimiz model.

Öncelikle ne kullanmak istiyorsun bence ona karar ver.Düz cam-bombe cam? Düz cam sa pre mi late model mi?(Yani 67 öncesi badem farlılar mı,yoksa sonrası modeller mi?) Benim için bir önemi yok diyorsan;

Motor senin için fark ediyor mu? 1200,1300,1500,1600 ? Bu da fark etmiyor ise;
Bu araçlar içinde en diri olarak gelen en son attığın 1303 olanı.73 alt takımını beğendiğim bir model.Tabi ki görmeden resimler ile vosvos beğenilmez.Önce gidip kendiniz bakacaksınız,içinize sinerse ustasına götürüp baktıracaksınız.

Restorasyon için kafanızda fiyat nedir?Nasıl birşey yapmayı düşünüyorsunuz.Komple orjinal fabrika çıkışı gibi mi yoksa biraz spor biraz modernleşmiş ve binilecek bir hale getirmek mi? ona göre detaylı yorum yapabiliriz...
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: Crixa

11 yıl 3 hafta önce #494 Yazan: Crixa
Crixa tarafından vosvos almayı düşünüyorum arkadaşlar konusunda yanıtlandı
hocam önce ilgilendiğiniz için çok teşekür ederim ciddiyim sizin gibi çok iyi bilmiyorum hangileri daha iyi sizce sadece verdiğim örnekler önemli değil kılasik olarak toplamayı düşünüyorum ben bitane kılasik araba yapmayı düşünüyorum ama yavas yavaş hafta sonları vakit geçireceğim bir vosvos alcam motor farketmiyo hocam ama senin görüşlerin benim için çok önemlidir zaten bir aracı alırken size sorarım yine

11 yıl 3 hafta önce #495 Yazan: VosVos
Ne demek tabi ki yardımcı olacağız amacımız o zaten :)

Açıkcası super beetle modelleri(1302 ve 1303 olanlar) pek klasik olarak bakılmaz.Ancak tabi ki bu tercih size kalıyor.
Şu an fiyatlar yüksek, git gide yükseliyor :) Aslında şu iyi bu motor daha iyi gibi diyemem.En güçlü motoru 1.6 oda 50bg,şehir içinde 10-13LT yakar :) Mesaj olarak bir kaç ilan atabilirim.Bunları örnek olarak alıp ilanlara baktıkça eleme yapabilirsiniz.
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: Crixa

11 yıl 3 hafta önce #496 Yazan: Crixa
hocam 1.6 agır gelır bana :D :D bitane alıp kaportadan gectıkten sonra metalık sıyah boyatcam ugrascam iste :D

11 yıl 3 hafta önce #497 Yazan: VosVos
Hayırlısı olsun.Almadan başlığa yazarsın bizde elimizden geldiğince yorum yapabiliriz :)

11 yıl 3 hafta önce #498 Yazan: Crixa
yazarım tabiki hocam

Geliştiren: Kunena forum