×
Vosvos Forum

Vosvoslar hakkında bilgi paylaşımı yapabileceğimiz vosvos forumu.

× Sohbet

Antika Otomobil Federasyonu Sektör Araştırması

6 yıl 1 ay önce #684 yazan İRİ

Dahil olduğumuz klasik araç kullanıcılarının, güncel ve beklemekte olan sorunlarını giderebilmek amacıyla hazırlanmış bir anket. Kısa süren bu soruları cevaplamamız kamu kurumlarına sorunlarımızın federasyon bazında iletilmesini sağlayacak. VKOD'nin sitesinde yer alan yazıyı aynen aktarıyorum.

"Değerli Vosvos Severler,

Derneğimizin de kurucu üyesi olduğu Antika Otomobil Federasyonu – (AOF) Türkiye genelinde ilk kez yapılacak bir "Antika Otomobil Sektör Araştırması"nı 4 ana kategoride yürütmeye başlamıştır. Bu katagorilerinden birisi olan, "Klasik Otomobil Severler"e yönelik soru forumuna, daha etkin ve yaygın bir uygulama olması nedeniyle AOF web sayfasında yer verilmiştir.

Tüm Dernek ve form üyelerimizin gereken hassasiyeti göstererek, klasik otomobillerimizin envanterinin tam ve doğru bir şekilde çıkarılması ve bu envanter sonuçlarının AOF Yöneticilerince ilgili Kamu Kurumlarına (Ulaştırma Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Kültür Bakanlığı gibi) sunularak çözümler ( Araç Muayenesi, Zorunlu Trafik Sigortası, Motorlu Taşıtlar Vergisi başta olmak üzere klasik vosvoslarımıza daha bir çok ayrıcalıklar talep edilecektir.) üretilmesi büyük önem arzetmektedir.

“Klasik Otomobil Severler Formu”, AOF web sayfasında online olarak ve katılımcıların fazla zamanını almadan kısa sürede doldurulabilecek şekilde hazırlanmıştır. Doldurulan formların sonuçları anında elektronik olarak Antika Otomobil Federasyon Merkezine ulaşacaktır.

Konuyla ilgili her türlü sorularınıza ve varsa tereddütlerinize formumuzun bu sayfasında yer verebilirsiniz.

"Klasik Otomobil Severler"e yönelik soru forum’u için: www.antikaoto.org linkini tıklamanız yeterli olacaktır.

İlgi ve katkılarınız için teşekkür ederiz."

www.antikaoto.org

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

7 ay 2 saat önce #2575 yazan vosvostayfun

Teşekkürler bilgilendirmeleriniz için hocam, emeğinize sağlık ^^

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sistem Kunena Forum