× Sohbet

Vosvos almak istiyorum, yardıııııım :)

11 yıl 8 ay önce #148 Yazan: newdrivervosvos
Vosvos almak istiyorum, yardıııııım :), newdrivervosvos tarafından oluşturuldu
Merhabalar, İstdan bana vosvos hakkında yardımcı olabicek birileri var mı? Yada alırken vosvos hakkında dikkat etmem gereken şeyler nelerdir ?

Teşekkürler....

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

11 yıl 8 ay önce #149 Yazan: ToRnedo
ToRnedo tarafından Cvp: Vosvos almak istiyorum, yardıııııım :) konusunda yanıtlandı
Merhaba,
Vosvos farklı bir araçtır.Sana özel mesajdada belirttim burada da yazayım;
Öncelikle sitelerden ustalardan vosvos aramalısın.Daha sonra gidip kendin göreceksin içine sinerse ustaya göstermelisin.
Ben kaportası bozuktansa motoru bozuk vosu tercih ederim.Bir motor yaptırman ortalama 1500 lira tutar.Süre ise bi aksilik olmazsa 2-3 işgününde biter.Ancak kaporta öyle değildir uzun süreler ve ciddi paralara mal olur.Tercih senin tabiki :)
Şu kullanıcı(lar) teşekkür etti: ayasinguler

11 yıl 8 ay önce #150 Yazan: newdrivervosvos
newdrivervosvos tarafından Cvp: Vosvos almak istiyorum, yardıııııım :) konusunda yanıtlandı
Mantıklı, umarım istediğim gibisini bulurum. 7000Lira falan ayırmayı düşünüyorum, iyi sayılabilecek bi şey alırım sanırım dmi.

11 yıl 8 ay önce #151 Yazan: ToRnedo
ToRnedo tarafından Cvp: Vosvos almak istiyorum, yardıııııım :) konusunda yanıtlandı
Vos piyasası çok farklı aslında.Öyle bir vos bulursunki 2000 3000 liraya alıp 2000 3000 lira masraf yaparsın 10000 liraya satılandan daha iyi olur.Yada 7000 e alırsın 2000 likten kötü olur.Farklı bir piyasa ama öncelik senin ona ısınman ben böyle görüyorum :)

11 yıl 8 ay önce #152 Yazan: newdrivervosvos
newdrivervosvos tarafından Cvp: Vosvos almak istiyorum, yardıııııım :) konusunda yanıtlandı
:) Dediğin şey düşündürdü açıkçası beni :) Ya bu araçlardan anlayan birini bulmalıyım yada her vosvosu ustaya göstermeliyim :)

11 yıl 8 ay önce #153 Yazan: newdrivervosvos
Bide yakıt meselesi var, ne kadar yakıyolar ve Hani seri en az yakanı. E sonuçta cep'i de düşünmeli dmi :)

11 yıl 8 ay önce #154 Yazan: ToRnedo
Standart kasa diye tabir edilen model var.Hem uygun hem 1200 motoru ile az yakar :)

11 yıl 8 ay önce #155 Yazan: newdrivervosvos
Yani 1200lüğü kısaca :)

11 yıl 5 ay önce #211 Yazan: hsnksy
hsnksy tarafından Cvp: Vosvos almak istiyorum, yardıııııım :) konusunda yanıtlandı
1600 candır canandır :D

lpg can kurtarır ama hergün binmeyeceksen lpg ile yorma aracı

5 yıl 4 ay önce #2582 Yazan: vosvoscubaha
vosvoscubaha tarafından Cvp: Vosvos almak istiyorum, yardıııııım :) konusunda yanıtlandı
Almakta pek sıkıntı yok da toplama işi biraz sıkıntılı denilebilir :D

Geliştiren: Kunena forum