× Modifiye

havalandırma

9 yıl 1 ay önce #1879 Yazan: Pashaa
havalandırma, Pashaa tarafından oluşturuldu
arkadaslar merbaha havalandırma konusunu nereye acıcagımı bulamadıgımdan bu bölüme konu açtım ama yardımcı olursanız sevinirim

1974 mode 1303 mavi renk bir vosvos sahibiyim :)

aracımın havalandırma sistemi hiç çalışmamakta.götürdüğüm ustam havalandırma borularının olmadıgı ve ortalama maliyetinin 500 lira olabilecegini söyledi ve bunun yerine webasto gibi bir cihazdan bahsetti ısıtma sıstemi için onun fiyatını 400 lira dedi ama webasto değil. aracın orjinalınımi yaptırsam yoksa harici bır havalandırmamı kullansam bilemedim.sizce hangisi daha mantıklı olur.harici bir havalandırma kullanan arkadaslarda düşüncelerini yazarsa çok mutlu olurum.. soguk havalarda havalandırma olmadıgından vosvosumdan uzak kalıyorum kullanamıyorum.biran önce sorunu çözüp keyifle binmek istiyorum.. düşünce ve önerilerinizi bekliyorum..

bu arada istanbulda yaşıyorum bu konuda istanbul içinde bir usta biliyorsanız lütfen paylaşırmısınız.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

9 yıl 1 ay önce #1887 Yazan: VosVos
VosVos tarafından havalandırma konusunda yanıtlandı
Açıkcası havalandırma boruları komple yok demekle neyi kast etmiş olabilir düşünmüyor değilim.Eğer kalorifer kazanı yok ise dediği fiyatlara belki gelebilir.En iyisi farklı bir ustaya daha gösterip tam detayını iletmen.Orjinal sistem hem güzel hem yeterli olur.Buğu sorunun olacaktır çoğu vosvosta mevcut zaten...

İstanbulda derneklere klüplere ulaşırsan usta tavsiyesi yaparlar;
www.vosvosturkiye.com/vos-topluluk/dernekler

9 yıl 1 ay önce #1916 Yazan: Pashaa
Pashaa tarafından havalandırma konusunda yanıtlandı
yenisahrada nasıl ustada hallettik havalandırma sorununu sag taraftaki havalandırma borusu eksikti onu tamamladık içeriye sıcak hava geliyor güzel oldu tabi ama marşbiyerdeki hortumlar kapatılmıs ondan dolayı onlere gelmiyor zamanla onlarıda elden gecirmeyi planlıyorum :)

Geliştiren: Kunena forum