×
Vosvos Forum

Vosvoslar hakkında bilgi paylaşımı yapabileceğimiz vosvos forumu.

× Üyelerimiz

Hayalime ulaşmama ramak kaldı. Deneyimlerinize ve bilgilerinize ihtiyacım var ;)

2 yıl 3 ay önce #2356 yazan Kavaklı

Merhabalar :) Çocukluk hayalim olan vosvosa kavuşmam için eşim ilk adımı attı ve "ben sana bir vosvos alayım, sen de benim arabamı rahat bırak!!" dedi :D Tabi benim sevinçten uykularım kaçtı :) Vosvos ile ilgili bildiğim tek şey onu çok sevdiğim. Küçük bir ilçede yaşıyorum ve vosumu nasipse sadece şehir içinde kullanacağım. Uzun yola çıkmam hiç :) Herkes çok sorun çıkartacağını söylüyor ve bu beni korkutuyor. Babam kaporta ustası o bile "aman yanaşma boşver sana kaplumbağaların yenilerinden alalım" diyor ama ben klasik istiyorum anlamıyorlar! :)
Nelere dikkat etmeliyiz alırken? Olası sorunları neler? Ve en önemlisi ömürlük sahip olmak istediğim arkadaşıma nasıl bakmalıyım? Lütfen bilgilerinizi esirgemeyin benden... Sevgiyle kalın :)

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

2 yıl 3 ay önce #2357 yazan Benjamin

Merhaba, umarım hayaliniz bir an önce gerçekleşir. Öncelikle hangi model vosvos alacağınıza karar vermeniz gerekiyor; 1200,1300,1303 vs gibi. Daha önce vosvoscu kardeşlerimizin karşılaştığı sorunlar ve çözümlerinin olduğu bir pdf paylaşıyorum dikkatle okumanızı tavsiye ederim. Numaramı özelden yazıyorum aklınıza takılan sorular için mesaj atabilirsin forumu her zaman takip edemiyorum.

Dosya Eki:

Dosya İsmi: Vosvos.pdf
Dosya Boyutu:376 KB

Ekler:

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

2 yıl 3 ay önce #2367 yazan VosVos

Şimdiden hoşgeldiniz o zaman aramıza :)
Benjamin güzel bir dosya paylaşmış bilgiler var içinde biraz baktım... İlçede yada yakınında vosvos ustası var mı? İllaki almadan önce ustasına gösterip eksiklerini sorun ki bilerek alın yoksa üzebilecek araçlar vosvoslar :)

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

8 ay 3 hafta önce #2490 yazan vosvostayfun

Merhaba, hoş geldiniz. Umarım hayallerinize kavuşursunuz.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

8 ay 1 hafta önce #2503 yazan Göktaş

Hoş geldiniz. Hayalleriniz gerçekleşir umarım (y)

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sistem Kunena Forum