×
Vosvos Forum

Vosvoslar hakkında bilgi paylaşımı yapabileceğimiz vosvos forumu.

× Üyelerimiz

merhaba arkadaşlar :)

5 yıl 3 ay önce #1431 yazan cr0waz

merhaba arkadaşlar ben istanbul pendikte yaşıyorum ismim recep yaşım 22 müzisyenim :) şuan fiat uno araca sahibim fakat nerede bi vosvos görsem içim geçiyo adeta aracımı bi vosvosla değiştirmek istiyorum fakat bağzı korkularım var mesela vosvosla uzun yol yapabilmek mümkünmü ? km'de ne yakar bu tarz bi kaç konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

5 yıl 3 ay önce - 5 yıl 3 ay önce #1432 yazan İRİ

Net olarak şöyle söyleyeyim: Eğer araba istiyorsanız şimdiki aracınız gayet ekonomik ve kullanışlıdır, hiç rahatınızı bozmayın. Ama ille de bir vosvos istiyorsanız biraz daha vakit ayırmanız gerekecektir. Kesin kararınızı verin, bölgenizdeki derneklerle iletişime geçin ve forumu takip edin.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

5 yıl 2 ay önce #1477 yazan VosVos

Merhaba Recep Bey,
Açıkcası kullandığınız araç şehir içinde kullanılabilecek iyi araçlardan bir tanesi.İşiniz gereği de bu aracı kullanıyorsanız vosvosa geçmenizi önermem.Vosvos artık hergün binilebilecek bir araç değil maalesef.Eğer bu aracınızı satmadan almayı düşünüyorsanız haftasonları için gayet güzel bir tercih olacaktır.Ortalama şehir içinde 10lt tüketimleri var.Uzun yolda yapabilirsiniz sağlıklı bakımlı bir vosvos ile.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sistem Kunena Forum