Videoyu (diğerlerini de) izleyip "Tamam ya ben gideyim de şunun motorunu bir sökeyim" dedim. o kadar heyecanlandım ve heveslendim. Bizleri diğer videolarınızdan mahrum bırakmayın lütfen müthiş bir emek ve çok güzel bir iş çıkarmışsınız. Ellerinize sağlık.

Aracı revize noktasında yardımlarınıza ihtiyaç duyacağım. özellikle ustalar (ne nerede kime yaptırılır) ve parça toplama konusunda yardım isteyeceğim ama önce biraz para biriktirmem gerekecek.

Tekrar Teşekkür ediyorum. Mutlu, keyifli ve güzel günler diliyorum herkese.

Devamını Oku...

bariskhy61 Forumda yeni bir ' İzmir' den selamlar. 1973 tosbik'le aranızdayım.' konusu oluşturuldu. 3 years ago

Arkadaşlar herkese merhaba;

İsmim Barış 73 model aile yadigarı bir araç ile aranızdayım. Aracı restore etme ve eski güzel gönlerine döndürmek için çabalayacağım/z

İzmir Üçyol'da oturuyorum ve Bornova' da çalışıyorum. Siz tecrübeli arkadaşlarımın yönlendirmelerine, tavsiyelerine ve tecrübelerine ihtiyaç duyacağım. Kafanızı şişirirsem kızmak yok.:)
Bu yenilenme sürecinde yaptığım her işlemi kronolojik olarak fotoğraflayarak siteye ekleyeceğim. Hatta aşağıda linkteki gibi çalışmalara dahi konu olabiliriz ve bu işi yapacak olan arkadaşlara fayda sağlayabiliriz.

www.youtube.com/watch?v=fAAG-u_ETzk

bu linkteki arkadaşında "admin" olabileceği kanısındayım ve hemen tanışmak hevesindeyim. Hepinize selam olsun. kazasız yollar sizin olsun.


Devamını Oku...